Наші успішні випускники

    Щороку одинадцятикласники чекають зі страхом зовнішнього незалежного оцінювання. Хтось починає наполегливо вчитися, а хтось просто панікує і опускає руки, бо не вірить ні в свої сили, ні в удачу. І першим і другим омріяний високий бал за тест здається фантастикою. Але наші учні розвіюють цей міф і доводять, що високого результату можна і потрібно досягати. Вітаємо усіх випускників, які отримали більше 185 балів на ЗНО-2021, а старшокласникам радимо брати з них приклад.
Гайдук Марія (191 бал з англійської мови). 

Коментар з перших вуст: "Мабуть, досягти такого результату мені допомогли вивчення мови ще змалечку, щоденна практика та праця над собою. Ще з дитячого садочка я ходила на безліч курсів, позакласних занять та до репетиторів. Спочатку мені здавалося, що усе це було дарма, вчитися було тяжко. Проте зараз можу сказати з упевненістю: саме віра та наполегливість моєї мами, яка надихала продовжувати навчання, привела до омріяного результату.
     Звісно, без Вікторії Ярославівни та Любові Георгіївни такий бал ЗНО міг бути лише уві снах, тому я щиро вдячна за їхню допомогу, настанови і зрозуміле викладання предмету.
   Хотілось би побажати майбутнім випускникам не переставати вірити у себе, адже лише ти сам вирішуєш, чого можеш досягти".
 
Вінічук Дарія (186 балів з української мови та літератури). 
Коментар з перших вуст: «Насамперед хочу подякувати Попчук Наталії Володимирівні, яка була нашим учителем української мови та літератури. Саме вона з 10 класу вчила нас бути наполегливими та не витрачати часу даремно. Ми завжди знали, що і для чого робимо, з якою метою  вчимося. А ще особисто мені допомогла віра батьків та близьких у мої сили: без їхньої моральної підтримки я б точно не досягла таких результатів, адже саме вони були моєю опорою в моменти, коли хотілося кинути все і нічого не робити. І звичайно, наставником для мене була  і Єлхова Вікторія Ярославівна, яка впродовж усього мого шкільного життя була поряд і завжди підтримувала своїм теплом, словом та доброю порадою".
 

Інформація про пробне ЗНО-2021

Умови вступу 2021

Просимо ознайомитися з Умовами прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2021 році:

 

Увага, реєстрація на ЗНО-2021

УВАГА! Особливості реєстрації на ЗНО 2021

Увага, реєстрація на пробне ЗНО-2021

Інформація про реєстрацію на ПЗНО-2021:

 

Про процедуру реєстрації на участь у пробному тестуванні

 

Національна дитяча
Розроблено Римар Віктор Олексійович.