День дванадцятий. День добрих справ, 2021

Сьогодні, 23 червня, табірці зібралися на подвір'ї школи на зарядку, потім поснідали. Хотіли відвідати театр, але спека завадила. Що ж, добрі справи можна робити будь-де.
Розпочали із себе. У загонах влаштували справжній кемпінг для "сієсти". День видався спокійним: ніхто не галасував, ніхто не бешкетував (зробили добру справу для вихователів). Діти грали в настільні ігри, конструювали експонати з "Лего", виготовляли паперові фігурки у техніці оринамі, а ще читали книги, малювали...
Після смачного обіду визначили правила поведінки на вулиці й удома, які допоможуть уникати біди.
Не завжди те, що йде не за планом - гірше. Таборята в цей день насолоджувалися теплом дружнього спілкування, підготували рідним сувенірчики, виготовлені власноруч.
News from "Crayons"
Today we keep talking about beauty of our Motherland, its flora and fauna.  First we made paper figures of animals,  talked about them and made our camp zoo.
After that we organized photo quest. Campers had to take photos of beautiful scenery and animals which they could find at the school yard.
And we finished the day with antistress colouring.