День сьомий. День музики,2021

Сьогодні у нашому таборі панувала її величність Музика. Після динамічної зарядки таборята смачно поснідали і вирушили до Органного залу, де переглянули музичну виставу про Жабку, яка шукала друзів. Прогулянка на свіжому повітрі трішки стомила дітей, тому після обіду кожен загін знайшов собі заняття до смаку: дивилися мультики,  займалися в студії образотворчого мистецтва, влаштували конкурс читців. Сьогодні музика навіювала мрійливий настрій. Черговий день у таборі завершився, довелося попрощатися з товаришами та вихователями, але діти повернуться до своїх загонів завтра, і завтра на них чекають нові пригоди!

News from "Crayons"

Today we visited the Concert Hall and watched the play “The frog is looking for friends “. We discussed that real beauty is in your eyes, in your heart and deeds. We played different games. The Twister and the Erudite were the best. Our boys were the smartest.