День шостий. DAY OF ENGLISH,2021

Початок тижня розпочався весело. Усі діти готувалися до пригод та дружнього проведення дозвілля. Ляльковий театр познайомив із життям маленького автомобільчика. Як і попереднього тижня дітки мали змогу погуляти та почути інформацію від вихователів про сонце, його шкоду та користь. Перед обідом таборята взяли участь у конкурсі "Чистюлька". Всі старанно мили руки, розповідали правила гігієни і отримали солодкі подарунки за правильні відповіді.

News from "Crayons"

Our day was great. We watched and discussed a story “The ant and the dove”.  The moral of the story “A good deed deserves another” was a motto of our day. We visited the Puppet drama theatre and enjoyed the play. Then we played board games, “Thinker” was the best.