День п'ятий. ДЕНЬ PARTY, 2021

Сьогодні, 11 червня, наші таборята влаштували справжню дискотеку. Музика була настільки запальною, що на свято завітали здоровенний білий ведмідь та величезна панда. Якби не дощ, діти б танцювали аж до вечора. Тим часом найстарші вихованці взяли участь у змаганнях до Олімпійського дня, що проходили під егідою Національного олімпійського комітету України.
Пізніше, смачно пообідавши, організували еко-гру "Сортуємо сміття граючись". Ця гра була не лише цікавою, але й корисною, адже учні НВК№14 дбають про довкілля, хочуть бачити своє місто чистим.
Закінчився перший тиждень табірної зміни,  але попереду ще стільки цікавого!
News from "Crayons"
We had a great day full of adventures and positive emotions.  "Crayons" were happy to take part in the Olympic Day which was organised in our park. And the highlight of the day was a disco party. It was so cool to dance with beautiful fairies and take photos with huge polar bear.