Думки учнів НВК №14

У народі кажуть: школа — другий дім дитини, а вчителі — другі батьки. Вихованці Рівненського НВК №14 щиро люблять свою школу, бо мудрі наставники навчають учнів творити добро, плекають дитинство в душах школярів й допомагають відшукати власні життєві стежинки. Напевно, тому й не було важко школярам розповісти, за що вони люблять рідну школу.

Федорова Катерина, учениця 10 класу, президент Шкільного парламенту

За десять років навчання у школі я здобула багато знань, познайомилася з чуйними, добрими людьми. За плечима лишаються теплі спогади про однокласників і вчителів.

Моя рідна школа – це осередок мудрості й любові, затишку та взаєморозуміння. Тут працюють досвідчені вчителі та найкращі класні керівники. Для мене НВК № 14 – це своєрідний «світ хорошого настрою»: дружні класи, позитивні та незвичайні моменти, цікаві уроки, захоплюючі екскурсії, незвичайні подорожі до країни знань. Моя школа – це живий організм зі своїми проблемами та перемогами, радощами та сумнівами. Все це надихає мене, дає поштовх до підкорення нових висот, подолання незвіданих шляхів у самостійному житті.

Однолько Рута, учениця 5 класу

Школа – це мій другий дім! І не тільки тому, що тут я знаходжусь увесь день. А ще й тому, що саме у школі я знайшла своїх найкращих, найближчих друзів. Так цікаво вигадувати щось разом!

А ще у школі я щодня дізнаюсь про щось нове, цікаве та важливе. Школа – це подорож у таємничий світ несподіванок, який кожного дня відкриває свої таємниці.

Задорожна Іванна, учениця 7 класу

Моя школа – це моя друга велика і дружна сім’я. кожного ранку я з нетерпінням чекаю зустрічі з друзями. В НВК № 14 працюють мудрі та освічені вчителі, яких я люблю і поважаю. Ось чому я люблю свою школу.

Коваль Ольга, учениця 6 класу

Я навчаюся у чудовій школі, «Школі моїх мрій», де завжди затишно й комфортно, де вчителі є нашими друзями, а однокласники – рідними людьми. Я вважаю, що моя школа, мій клас – це мій рідний дім, тому що тут я перебуваю майже весь день.

У НВК № 14 працює багато досвідчених вчителів, кожен з яких «вкладає» у нас частинку своєї мудрості.

Ми довго чекали відкриття цієї школи. І два роки тому «Школа моїх мрій» гостинно відчинила свої двері.

Це є найкращий навчальний заклад нашого міста.

По-справжньому люблять діти свою школу. Тому й пишуть про любов до неї від щирого серця, дякують учителям за відданість їхнім довірливим серцям, допитливим поглядам.

Адреса школи: м. Рівне, вул. Боженова, 59

Тел.: (0362) 63-35-22