Восьмий день, 2019

День театру розпочався надзвичайно радісно – вихованці табору були нагороджені грамотою за ІІ місце у міському конкурсі малюнків «Ми діти України».

Святкували у музично-драматичному театрі, переглядаючи виставу «Коза-дереза». Повертатися не поспішали: відвідали парк, де гралися, відпочивали, сміялися, насолоджувалися спілкуванням та свіжим повітрям.

Сьомий день, 2019

І-фони, смартфони, комп’ютери – геть! Табірці досліджували світ прогресу власними руками, адже сьогодні – День робототехніки! Ви думаєте, що техніка цікава лише хлопцям? Помиляєтеся! Усі гуртом наввипередки апробовували незвичні моделі роботів: тут були механічні гуманоїди, собаки, динозаври, трансформери! З кожним із них можна було погратися, протестувати. Діти дізналися багато нового й цікавого про застосування роботів у буденному житті!

А щоб знати ще більше, «Месники» завітали на літню читальню до місцевої бібліотеки.

П’ятий день, 2019

Звичайно, у таборі чимало розваг для дітей. Але подорож кудись – це завжди яскраві емоції. Сьогодні DAYZOO. Сонячний настрій, яскраві емоції та позитивні враження отримали діти від «спілкування» з тваринами, а також збагатили свої знання інформацією про життя до цього невідомих їм мешканців Рівненського зоопарку.

News from ''Rainbow ''

Шостий день, 2019

Англійський день у таборі – це, звичайно ж круто, але табірці вирішили розширити межі і вирушити у міжпланетну подорож. В нагоді став віртуальний планетарій. Дивувалися, мріяли, планували майбутні справжні міжзоряні мандрівки! Трохи подумали – і вирішили, що сумуватимуть за товаришами, вихователями, тому створили поштову скриньку побажань та вітань, щоб висловити усе, що на серці.

А тим часом футбольна збірна захищає честь табору не гірше англійських футболістів, змагання тривають, друзі підтримують спортсменів, сподіваючись на перемогу.

Четвертий день, 2019

Без сумніву, з нетерпінням чекали цього дня всі діти в нашому гамірному таборі. Адже саме сьогодні, у День танцю, всі змогли продемонструвати свої хореографічні вміння. Відвідавши студію мистецтва, BODIART допоміг віднайти себе у стилі графіки і живопису кожному учню.

Справжній драйв, експресія і, головне, гарний настрій панував у таборі протягом дня.