Чотирнадцятий день, 2019

Чотирнадцять днів промайнули так швидко! Але кожен день у таборі для учнів був цікавою, новою історією, яка наповнювалася веселим дитячим сміхом, відкриттями, здивуванням та очікуванням чогось нового. Разом співали, організовували тематичні заходи, квести, конкурси, проєкти, переглядали фото… Усі табірці запевняли, що не забудуть ці чудові дні.

УРА! У загальноміському конкурсі "ЛІТНІ БАТЛИ" вихованці табору отримали третє місце! Вітаємо!

Дванадцятий день, 2019

Робити добро – неймовірно просто, воно не вимірюється грошима. У день добрих справ, діти були ввічливими, радісними, ділились посмішками, гарним настроєм. А головне усі зрозуміли, що кожна людина може чинити добро - будь то маленькі щоденні вчинки або величезні соціальні проекти - покращуючи життя інших людей і змінюючи світ на краще. Адже, хороша думка і хороше діло породжує ланцюгову реакцію добрих думок і добрих справ.

Десятий день, 2019

News from ''Rainbow ''

The second week was full of various activities and contests.  Outdoor games are still our favorite time spending.  But we also participated in Sumner Battles.  We worked hard and that's why were rewarded for the first place in Brain battle and third place in Song battle contest.  And Pizza Day was a perfect way to relax after a busy week.

Одинадцятий день, 2019

У таборі «Kid’s Camp “Олімпійці”» відпочивали разом з акторами театру «Зернятко любові». Вистава про пригоди в лісі, а потім веселі розваги на стадіоні – це улюблений відпочинок наших табірців. Разом фантазували, як зобразити улюблену тварину, продовжити казку і цікаво її зіграти, насмішити друзів.

Дев’ятий день,2019

Гамірним видався День спорту в пришкільному таборі відпочинку. Цікаве табірне життя, сповнене дитячих вигуків і оплесків, радощів і хвилювань. Ранок дітей розпочався з дуже позитивної ранкової зарядки, яка дала їм колосальну енергію на весь день. У цей день вихованці табору із задоволенням приймали участь у спортивних змаганнях, цікавих вікторинах.У рамках проведення «Фестивалю народних спортивних ігор» пройшли змагання серед вихованців 1-2-х та 3-4-х класів.  А також  виготовляли колажі «Здоровий спосіб життя» та розучували вправи дихальної і пальчикової гімнастики.