Засідання «Школи молодого психолога»

19.04 2019 р. практичні психологи міста Рівного відвідали «Школу молодого психолога» на базі НВК №14. Курували заняття Опанасюк Галина Вікторівна, завідувач центру практичної психології і соціальної роботи та Бондарчук Ніна Петрівна, практичний психолог ЗОШ №23.

Розпочали засідання з екскурсії до бібліотеки, кабінетів початкових класів НУШ, старшої

групи дошкільників. Корнійчук Оксана Володимирівна, практичний психолог НВК №14, поділилась досвідом роботи з питання «Вплив сім’ї на розвиток особистості дитини». Цікава ділова гра «Батьківський лабіринт» передбачала розв’язання педагогічних задач, пошук шляхів вирішення проблемних ситуацій, які виникають у батьків. Запрошені визначали особливості вікових змін у дітей та підлітків, ділилися досвідом, виробляли рекомендації.

Засідання школи провели на природі, милувалися краєвидами джерела та Басівкутського Городища. Тепла весняна погода та привітна атмосфера школи-родини зробили зустріч незабутньою.

Демчук Ю.М., директор НВК