Тиждень права 2018 в НВК № 14

Одним із завдань сучасної шкільної  правової освіти є вміння учня

орієнтуватись у величезному потоці інформації, знати і вміти застосувати свої права та обов’язки. Навчити цього лише на уроці  правознавства просто неможливо. Тому в НВК №14 щорічно проводиться Всеукраїнський тиждень права.

Цей рік теж не став винятком. Всеукраїнський тиждень права розпочався загальношкільною лінійкою 10.12.2018, на якій вчитель історії Кравець Людмила Віталіївна та учні 11 і 6-Б класів розповіли про історію започаткування та проведення Всеукраїнського тижня права, ознайомили з Конвенцією про права дитини.

У 6-Б класі класний керівник Кравець Л.В. провела виховний захід «Конвенція ООН про права дитини. Закон і реальність». Гра «Чарівний ключик»(ознайомлення дітей з конвенцією ООН про права дитини) була проведена для учнів 1- 4 класів. Для учнів 9-11 класів був організований квест «Я знаю свої права». Перемогу виборола команда 10 класу. Найбільш активними були Сорока М., Хильчук В., Конечний К. та Конечний І.

Протягом тижня учні відгадували ребуси і шаради на правознавчу тематику. Найбільш активними були учні 8 класу: Каюда С., Коробко О., Ярмолюк М..

А 14 грудня до закладу завітали інспектори ювенальної превенції відділу превенції Рівненського ВП старші лейтенанти Денисюк О.І та Понкратенко О.С.

Вони розповіли учням про проблему булінгу серед підлітків і способи її попередження.

Тиждень Всеукраїнського права ще раз показав, що молодь хоче знати свої права і тому проведені заходи знайшли відгук у серцях і свідомості учнів.

Міністерство інформації Шкільного парламенту