Думки про вічне на Басовому Куті

Традиції та інновації у викладанні основ християнської етики

Духовність, віра, моральні цінності – питання не просто найдавніші, а вічні. Їхня основа, перш за все, – традиція. А чи можливе поєднання традиції та нововведень? Відповідь на це питання шукали рівненські вчителі християнської етики разом з методистом КУ «РММК» Будько Наталією Святославівною в НВК № 14.

9 листопада басівкутські педагоги запросили колег на практикум «Тренінг на уроках християнської етики». Директор Демчук Юрій Михайлович привітав гостей у неформальній обстановці, розповів про життя закладу. Вчитель християнської етики НВК № 14 Мельничук Антоніна Михайлівна зустріла однодумців у своїй творчій лабораторії – Кабінеті батьківської педагогіки. Вона поділилась досвідом роботи, напрацюваннями, секретами високих досягнень своїх учнів. Говорили про головне, вище, святе.

Для згуртованих і змотивованих освітян Сорока Ірина Анатоліївна, заступник директора з навчально-виховної роботи НВК № 14 провела тренінг, на якому відпрацьовувались способи використання на уроках християнської етики інноваційних, зрозумілих і цікавих дітям тренінгових методик. Вчителі активно включилися в роботу, виявили обізнаність у сучасних підходах до уроків з предметів морально-духовного спрямування.

Збагачені досвідом, заряджені приємним спілкуванням гості поверталися до своїх шкіл, щоб продовжувати сіяти в душах своїх учнів добро, любов, співчуття, світло надії...

Дашкель І.Л., ЗДВР

 

    

 

Розроблено Римар Віктор Олексійович.