Звітний концерт хореографічної студії "Fly dance"

Незабутнє шоу «Навколосвітня подорож танцювальним кроком»

у НВК № 14

Феєрверком грації, ритму, музики, барв та нестримної енергії вибухнув концерт, приурочений до Міжнародного дня танцю в НВК № 14.

Свято «Навколосвітня подорож танцювальним кроком» відбулося 27 квітня і зібрало в актовій залі закладу рекордну кількість глядачів.

Кожен танець, майстерно виконаний танцівниками хореографічного колективу «Flydance», розповів свою неповторну історію. Подивовані глядачі спостерігали, як демонструють свою пластику, хореографічну техніку, акторську майстерність учні середньої ланки, початкової школи та вихованці дошкільних груп.

Юні артисти повели присутніх в уявну подорож країнами світу, де відвідали майстер-класи з найвідоміших хореографічних стилів: балету, бродвейського джазу, хіп-хопу, джаз-модерну, кантрі, афро-джазу, класичного та народного танцю, а особливий акцент зробили на танці рідному, українському.

Калейдоскопом образів ожила сцена: маленькі балерини, рішучі ковбої, веселі жабенята, стильні господарочки, елегантні джентльмени, вишукані леді, задерикуваті підлітки, хижі пантери і метикуваті мисливці, запальні цигани, ніжні україночки та багато інших героїв бажали полонити серця публіки. Музика, яскраві костюми, цікавий реквізит, відеоролики – усе це довершило неперевершену містерію танцю.

А організувала проведення цього вибухового шоу хореограф НВК № 14 Матвійчук Ольга Анатоліївна, яка впродовж року старанно готувалася до звітного концерту. Їй допомагали колеги-педагоги та батьки, саме тому видовище стало справжнім бенефісом школи-родини.

Публіка не шкодувала овацій , адміністрація закладу подякувала Ользі Анатоліївні та нагородила грамотою за професіоналізм та особливий внесок у організацію виховної роботи у закладу, танцівники отримали в подарунок велетенський торт, а усі разом отримали багато позитивних вражень.

Міністерство інформації Шкільного парламенту