Літературно-музична композиція «100 років України» в НВК № 14

Степан Бандера писав: «Самостійну державу може здобути собі український народ тільки власною боротьбою і трудом». Тисячі наших попередників віддали всі сили, пролили свою кров за мрію мільйонів – незалежну Україну.

20 листопада всі свідомі патріоти-українці відзначили сторіччя від дня проголошення Української Народної Республіки ІІІ Універсалом Української Центральної Ради. Вперше наш народ заявив на весь світ про створення саме української держави. Колектив НВК № 14 долучився до відзначення пам’ятної дати. Вчитель історії Кравець Л.В. разом із педагогом-організатором     Стельмах Т.О. зрежисерували історичну літературно-музичну композицію «Сто років України».

Учні 4-11 класів  у поетичній формі озвучили найважливіші  віхи  історії України, пригадали усіх, хто боровся за її державність. Музично-хореографічний супровід – найвідоміші пісні, танці – допомогли глядачам глибше зануритись у минуле. Виконана гуртом «Молитва за Україну» О.Кониського, М.Лисенка зворушила дорослих і дітей. Кожен, хто був присутній на заході,  погодився б зі словами Ліни Костенко: «Україна — це супер. Україна — це ексклюзив. По ній пройшли всі катки історії. На ній відпрацьовані всі види випробувань. Вона загартована найвищим гартом. В умовах сучасного світу їй немає ціни».

Міністерство інформації Шкільного парламенту