Вчителі області на уроці в 2-А класі

Вчителі початкової школи,  слухачі курсів  РОІППО, 14 листопада разом з учнями 2-А класу («Інтелект України») вивчали фізичні тіла на уроці з предмету «Людина і світ». Горбатовська Людмила Володимирівна організувала справжню  наукову лабораторію: досліджували властивості твердих та рідких фізичних тіл, вчилися розрізняти поняття речовини та фізичного тіла,  розгадували загадки, робили глибокі висновки та узагальнення. Науково-пізнавальний зміст мало виконане другокласницею випереджувальне завдання, яке передбачало підготовку «Довідки від бортового комп’ютера Адаптера» про планети. З легкістю школярі виконали завдання від Знайка та підсумували роботу разом з Відмінницею. Зазирнувши у світ фізики, діти з нетерпінням чекатимуть уроків з цього предмета в основній школі.

ЗДВР Дашкель І.Л.