Урок рідної мови в 5-Б класі

26.10. 2017 р. на уроці української мови учні 5-Б  класу разом з учителем Попчук Наталією Володимирівною засвоювали навчальний матеріал із теми «Звукове позначення букв я, ю, є, ї, щ». Школярі активно працювали, аналізували роботу однокласників, уміло виконували завдання на картках, швидко впоралися з творчими вправами. Емоційного піднесення додала особистісно орієнтована вправа "Вишикуй друзів за алфавітом". Діти залюбки добирали назви до вірша, ділилися враженнями від прослуханої поезії, працювали самостійно й колективно, виокремлювали головне, узагальнювали, правильно робили висновки. Вчитель уміло мотивувала учнів практикуватися у звуковому аналізі слів, виробляти уміння правильно їх вимовляти. Енергійність та життєрадісність п’ятикласників свідчить про адаптацію дітей до навчання в основній школі.

ЗДНВР Сорока І.А.