Подорож 8-10 класів

Екскурсія до «Кунсткамери природи»

21 березня, у день весняного рівнодення, учні 8-10 класів разом із вчителем

географії  Мащук Тетяною Василівною  відвідали зоологічний музей Ростислава Шикули, що знаходиться в МЕГУ ім. С. Дем’янчука. Автор колекції називає її "Кунсткамера природи". За 30 років він зібрав понад 2500 екземплярів рідкісних тварин, здебільшого безхребетних мешканців морів та тропічних узбереж і лісів.

Ростислав Шикула - старший викладач кафедри біології МЕГУ, мандрівник-дослідник, член Українського географічного товариства, людина, яка добровільно проходила службу в батальйоні оперативного призначення Нацгвардії України. Створив фільм "47 днів перемир’я". Колекціонер  показав школярам відеофільм про свої подорожі, а також ознайомив з експонатами музею  - найбільшими в світі скорпіонами, тарантулами, омарами, лангустами, морськими їжаками, зірками, коралами тощо, розповів про їх  походження.  Школярі були вражені побаченим, а ще їм дозволили приміряти одяг, привезений із арабських країн та з Південної Америки, бронежилет. На згадку Ростислав Шикула подарував диск з фільмом про подорож до Гранд Савани, що у Південній Америці, який учні зможуть використати на уроках географії та біології.

Міністерство інформації Шкільного парламенту