Урок природознавства в 5-а класі

13.03.2017 року на уроці природознавства Мащук Тетяна Василівна знайомила  учнів 5-а класу з клітинною будовою організмів. Мотиваційну діяльність розпочали з обговорення вислову Е. Мунка: «Природа – це не лише те, що бачить око». В цікавій ігровій формі учитель перевірила розуміння вивченого раніше: із запропонованих складів учні, об’єднані в пари, утворювали слова та розподіляли їх у групи  живої і неживої природи. Вивчаючи новий матеріал, п’ятикласники працювали з підручником; складали опорний конспект; виконували  індивідуальні завдання на картках; заповнювали Кола Вена; грали в ігри «Вірю – не вірю», «Намалюй, як зрозумів». У підсумку вчитель спонукала школярів до висновків і ті погодилися зі словами Леонардо да Вінчі: «У природи все мудро продумано і влаштовано, всякий має займатись своєю справою, і в цій мудрості – вища справедливість життя».

Заступник директора з навчально-виховної роботи Сорока І.А.