Українська література в 6 класі

24.02.2017 року Попчук Наталія Володимирівна знайомила шестикласників із повістю Ярослава Стельмаха «Митькозавр із Юрківки, або Химера лісового озера». Справжнім сюрпризом для учнів виявилися використанні вчителем фігурки динозаврів, які допомогли всім зануритися в середовище твору. Це спонукало школярів розвивати творчу уяву та мовлення через побудову цікавих монологів із використанням міжпредметних зв’язків з історією. Тому добір синонімів до слова «химера» став легким, глибоким,  змістовним і яскравим. З великим бажанням шестикласники взялися читати повість за ролями. Пошук комічних засобів у тексті виявився ще одним вдало використаним методом учителя, який дозволив дітям відпрацювати уміння аналізувати та робити самостійні висновки.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Сорока І.А.