Приймаємо молодих учителів іноземних мов

Школа молодого вчителя іноземних мов у НВК № 14

25 січня 2017 року  на базі НВК № 14 було проведено міське  засідання школи молодого вчителя іноземних мов. Учасники семінару познайомилися з роботою вчителів англійської мови закладу Сидорчук Любові Георгіївни та Єлхової Вікторії Ярославівни. Любов Георгіївна запросила молодих колег до своєї «творчої лабораторії», продемонструвала відеофрагменти власних уроків із використанням сучасних результативних методів та прийомів контролю знань з предмета. Різноманітні прийоми роботи і хороший рівень знань показали  вчитель Єлховв Вікторія Ярославівна та семикласники на уроці з теми  «Супергерої». Гості дякували за гостинність і теплу сімейну атмосферу, методист КУ «Рівненський методичний кабінет»  Кінжалова Юлія Сергіївна відзначила високий методичний та професійний рівень проведення семінару, побажала педагогам подальших успіхів.

ЗДВР Дашкель І.Л.