Математика скликала друзів!

9 грудня на завершення Тижня математики відбулося традиційне засідання клубу любителів точних наук «Математика скликає друзів». На свято були запрошені учні 5-10 класів, які дуже люблять цей предмет. Учні, об’єднані у групи, розв’язували оригінальні завдання, проводили майстер-класи, співали, виготовляли новорічно-математичні іграшки і, звичайно ж, рахували, рахували, рахували…. Усі команди показали уміння злагоджено працювати, підтримати один одного. Переможцями стала команда Конусів, яку вітаємо з перемогою. Вчителі  створили  для учнів чарівну математичну казку, адже запросили на свято Кенгуру – символа відомого міжнародного конкурсу  та саму царицю Математику.

Адміністрація НВК № 14 висловлює подяку Кириченко Наталії Ярославівні, Процюк Ользі Миколаївні та Ніколайчук Тетяні Анатоліївні - вчителям математики -  за проведення в рамках предметного тижня  цікавих нестандартних  заходів, що сприяють розвитку різнобічних інтересів дітей, а також голові батьківського комітету Фесюк Лілії Миколаївні та  вчителю музики Павелко Людмилі Олексіївні за безпосередню участь у цих заходах.

Адміністрація НВК № 14