Виховна в 9 класі

Учні НВК № 14 підтримують європейський вибір України

23 листопада 2016 року, напередодні18 Саміту  «Україна - ЄС», що відбудеться у  Брюсселі,   учні 9 класу НВК № 14 м. Рівного підготували свято для шкільної родини  «Україна крокує до Європи». Дев’ятикласники разом із класним керівником Мащук Тетяною Василівною здійснили віртуальну мандрівку країнами Європи, ознайомили присутніх з місцем розташуванням їх на карті,  звичаями, традиціями, культурою. Оскільки одним із пріоритетів стратегічного розвитку України визнано інтеграцію в Європейське співтовариство, учні НВК № 14 підтримали  вибір нашої держави, бо усі європейські народи єднають єдині питання: добробуту нації, миру, дружби, розвитку культури, духовності кожного народу, мови. Власне, цим виховним заходом старшокласники показали, що молоде покоління бажає жити по-новому, в союзі з Європою.

Міністерство інформації Шкільного парламенту