Басівкутський куліш 2016-2017

Традиційний «Басівкутський куліш» в НВК № 14

Кожної осені учні, вчителі та батьки НВК № 14 збираються на своє улюблене свято – «Басівкутський куліш». Цього року забаву затіяли 20 жовтня,  приурочивши до Міжнародного дня кухаря і кулінара. Юні кухарі припрошували, частували та розважали усіх, хто завітав на гостину. Щороку члени журі не перестають дивуватися фантазії  учасників. Цього разу родзинкою «Басівкутського куліша» стали креативні девізи, несподівані емблеми, «дикі» танці, запальні пісні.  Майстерність учнів ще раз переконала: на Басовому Куті талановиті усі. Що й говорити про кулінарні здібності наших дітей! Усі страви були смачними, звареними за власними фірмовими рецептами, гарно сервірованими. Свято, проведене у теплому дружньому колі, сподобалось усім. Школа-родина пишається своїми традиціями і обіцяє зберегти їх.

Міністерство інформації Шкільного парламенту