Ура! Відкриття!

Радісна подія у НВК № 14!

22 жовтня в НВК № 14 відбулась радісна довгоочікувана подія – відкриття просторого, обладнаного за сучасними вимогами дошкільного закладу, який будуть відвідувати 50 дітей, а також крило початкової школи. Шкільну родину зі святом привітав міський голова Хомко В.Є.  На урочистій лінійку були запрошені: начальник управління освіти Харковець В.С., начальник управління комунального будівництва Кушнір С.О., директор ПВКФ «Фіалка» Фалко Ю.В., депутат рівненської міської ради Чугуєвець А.О, офіційна делегація Республіки Польща на чолі з віце-старостою Радомщанького повіту Робертом Закжевським та інші високоповажні гості. Усі бажали дітям здоров’я та щасливого дитинства у нових стінах, а закладу – процвітання.

Міністерство інформації Шкільного парламенту