Олімпійський день

Ми – молоді, крокуємо вперед!

Нам до снаги всіх звершень висота.

Якщо здоров’я є – тоді і щастя є,

Це знають всі: ця істина проста.

Тиждень фізкультурно-оздоровчої роботи в НВК № 14 розпочався Олімпійським днем. Перед початком уроків учні зібрались разом, щоб зробити динамічну загальношкільну ранкову зарядку. На шкільну лінійку завітав випускник «Школи мрій», кандидат у майстри спорту з греблі на байдарках, чемпіон України Тарасюк Владислав, а під час цікавої вікторини діти показали свої знання і почерпнули багато цікавої інформації про спорт і спортсменів. Під час відеоперерв учні мали змогу переглянути ролики про історію Олімпійських ігор. Завершився Олімпійський день змаганням з легкої атлетики.

Тиждень фізкультури і спорту лише розпочинається,  усі  чекають  цікавих ігор, естафет і  не мають сумніву, серед учнів нашого закладу ростуть майбутні зірки спорту.

Міністерство інформації шкільного парламенту.