До Дня Соборності України 2023

Єдність – сила українців, Соборність і Незалежність – їхня мета

День Соборності для українців дуже символічне свято: Акт Злуки 22 січня 1919 року підтвердив бажання народу жити в неподільній Україні.

Минуло 104 роки – і знову над нашою державою нависла загроза. Але українці обов’язково встоять і переможуть! Наші воїни й цивільні громадяни не допустять роз’єднання нашої Батьківщини!

У це вірять учні РЛ 14, тому напередодні Дня Соборності створили символічний «Ланцюг єдності».

Діти, чиї рідні, сусіди, земляки готові віддати свої життя за цілісність українських земель, крізь усе життя пронесуть ідею Соборності, Незалежності України і передадуть її своїм дітям. Наша Перемога стане черговим вагомим доказом того, що українці – єдиний народ, і в цьому наша сила, яка є запорукою відбудови й процвітання нашої держави!

Іванна Дашкель, ЗДВР

Сьогодні, в час, коли триває активна фаза російсько-української війни, події сторічної давнини набувають нових сенсів. Ми засвоїли уроки історії й розуміємо, що лише в єдності наша сила, а згуртованість – запорука перемоги. Тому запрошуємо пройти тест, який пропонує Український інститут національної пам'яті:

Учителька історії Кравець Л.В.