Лічильник відвідувачів

Попередній тижденьПопередній тиждень857
За місяцьЗа місяць460515

Дружні бесіди з поліцейськими

«Законність та порядок – перш за все!» - це одне із найголовніших правил демократичного високорозвиненого суспільства. Українці чітко висловили своє бажання жити саме в такій правовій державі й цю позицію зараз відстоюють наші мужні воїни. А в Рівненському РЛ 14 підростає достойна зміна, яка теж готується захищати верховенство права.

Учні закладу зустрілися з інспекторами відділу зв’язків із громадськістю УПП в Рівненській області – капітаном поліції Бояківською Іванною, старшим лейтенантом поліції Сенчук Яною, старшим лейтенантом поліції Безушко Анастасією та лейтенантом поліції Борейко Олесею. Кажуть, що повторення – мати навчання, тому інспектори нагадали дітям правила поведінки, обговорили проблеми домашнього насильства та булінгу, відповідали на запитання щодо прав неповнолітніх. Діти запрошували поліцейських приходити ще не раз на такі цікаві та пізнавальні бесіди.

ЗДВР Іванна Дашкель