Авторизація

Лічильник відвідувачів

СьогодніСьогодні103
ВчораВчора66
За тижденьЗа тиждень103
Попередній тижденьПопередній тиждень2566
За місяцьЗа місяць465643

Війна дружбі не перешкода: польсько-українська співпраця триває!

У тривожні воєнні місяці українців гріє різностороння дружня підтримка польських друзів. Наш заклад із 2013 року плідно співпрацює із Комплексом електрично-електронних шкіл міста Радомсько в рамках чотирьохсторонньої угоди. За цей час було реалізовано п’ять спільних молодіжних проєктів із метою налагодження добросусідських стосунків, міжнародної інтеграції. Попередньо було погоджено, що в жовтні цього року польські колеги відвідають Рівне, але війна внесла свої корективи.

Та наші друзі не розгубилися і не відступили, а натомість організували інший проєкт – «OPEN WEEK PHOTO» і запросили українців до себе.

Ініціативу фінансує Польсько-Українська Рада обміну молоддю за рахунок гранту Міністерства освіти і науки Польщі.

Заплановано, що з 2 по 8 жовтня 2022 року дев’ятеро старшокласників та куратор групи працюватимуть у містечку Свята Катерина над створенням польсько-української фотогалереї. Учасники відвідають цікаві місця, вивчатимуть історію, управлятимуться у фотомайстерності на фоні Свентокшиських гір.

Але спочатку потрібно добре підготуватися, виконати своєрідне домашнє завдання, щоб співпраця із закордонними товаришами була легкою і плідною. До роботи!

Іванна Дашкель, ЗДВР

 

 

 

 

Розроблено Римар Віктор Олексійович.