Правила безпеки в умовах війни

Важливою складовою роботи Служби порятунку є інформаційно-роз’яснювальна робота щодо навчання правил безпеки серед учнів, бо саме ті знання, які здобуває дитина у юному віці, залишаться з нею на все життя. Тому рятувальники змалечку формують у дітей культуру безпечної поведінки та навчають правил безпеки.

З цією метою Вадим Чубик, інспектор Рівненського районного управління ГУ ДСНС України в Рівненській області, провів бесіди з учнями НВК № 14 на теми: «Куди телефонувати якщо лінії 101 та 112 не працюють?», «Що робити при виявленні вибухонебезпечних предметів?», «Як діяти при артилерійських обстрілах житлових будинків?», «Дивні знахідки в чому небезпека?».

Пропонуємо ще раз уважно ознайомитися з відео- та аудіоматеріалами до уроків безпеки, адже вираз «Попереджений – значить озброєний!» по-новому, ще переконливіше звучить в умовах воєнного стану.

Бережіть себе та близьких!

Іванна Дашкель, ЗДВР