МАРАФОН ВЕЛИКОДНІХ СПРАВ У НВК № 14

У ці страшні тижні війни рівняни роблять свій вклад у перемогу: виявляють щедрість і згуртованість. Світле свято Великодня – час великої надії і доброчинства. Шкільна родина активно долучилася до міського «Марафону Великодніх справ», щоб поділитися щирим теплом і турботою з тими, хто цього сьогодні потребує найбільше.

Акція «Великоднє дерево»

Є гарна українська традиція – до Великодня прибрати будинок і обійстя. Наші випускники 2022 року вирішили продовжити ще одну цікаву традицію рівнян: долучилися до щорічної мистецької акції «Великоднє дерево». Одинадцятикласники виготовили макети писанок і облаштували великодню фотозону на території нашого закладу.

Майстер-клас «Великодня патріотична листівка»

Сьогодні українці вкотре переконалися, що найцінніші речі в житті – не матеріальні. Великдень – час для подарунків і усіляких приємностей. Доречно привітати рідних чи знайомих виробом, виготовленим власноруч. Учитель образотворчого мистецтва Булавська Надія Володимирівна поділилася досвідом виготовлення великодньої патріотичної листівки, педагог-організатор Стельмах Тетяна Олександрівна зафільмувала процес. Відвідайте майстер-клас, почерпніть цікаві ідеї, створіть власний маленький шедевр і даруйте радість!

«Великодній лист»

Щоб хоч трішки розрадити однолітків, у яких війна відібрала рідних людей, домівки, звичне життя, активісти УО «Нові лідери» ініціювали створення «Великоднього листа». Школярі дібрали щирі, теплі, правильні слова підтримки, висловили віру в нашу перемогу та надію на те, що майбутнє обов’язково буде щасливим.

Акція «Освітянські обійми»

Педагоги закладу долучилися до ініціативи «Освітянські обійми»: надіслали великодні гостинці колегам із Харкова, з якими вчителі нашого міста плідно співпрацюють і які зараз опинилися у надзвичайно складних обставинах. Освітяни сподіваються, що щиросердні слова підтримки, солодощі та маленькі сувенірчики хоч трохи покращать настрій харків’янам, навіють дух Великодня.

Акція «Великодній кошик»

Шкільна родина нашого закладу активно відгукнулася на заклик долучитися до акції «Великодній кошик». Спочатку було заплановано передати нашим захисникам солодкі гостинці, але щедрість учасників (зібрано двадцять п’ять тисяч гривень) дала змогу розширити мету заходу. На зібрані кошти було придбано сто пасок, п’ятнадцять кілограмів шоколадних цукерок, шість паковань шкарпеток, які були передані у Гостомель. М’ясну продукцію на суму три тисячі гривень надіслано в Запорізьку область. Ще десять тисяч гривень спрямовані на адресну допомогу воїнам, які утримують ворога на Запоріжжі: захисники попросили придбати конче необхідні деталі для автомобіля розвідників.

Наші учні і вихованці з натхненням створювали малюнки, листівки, аплікації, сувеніри; учень 2-А класу Королюк Віталій записав зворушливе відеопривітання для воїнів. Такі знаки уваги неодмінно підбадьорять адресатів, додадуть сили вигнати ворога з нашої землі.

Щиро дякуємо всім учасникам волонтерської акції за згуртованість, яка неодмінно пришвидшить нашу перемогу.

xxxx_2.jpg

І буде ранок, що почнеться не з новин.

Легкий недільний ранок, чашка чаю.

Прогулянка, забава або фільм.

Сусідка на гітарі знову грає.

І буде вечір, не розрізаний сиренами,

пахуче печиво і плани на майбутнє.

Ми продеремося до світла поміж тернами,

не схибимо на цім страшнім розпутті.

Ми будемо щасливими людьми.

І буде так! Бо війни всі минають!

І кожному, кого зустрінем ми,

у першу чергу МИРУ побажаєм.

Іванна Дашкель

Дорога Шкільна родино, вітаємо зі Світлим Христовим Воскресінням. Нехай Великодні дзвони стануть для українців передвісником швидкої ПЕРЕМОГИ!!!