До «Школи мрій» завітали військові

6 грудня, у день тридцятої річниці ухвалення закону України «Про Збройні Сили України», до НВК № 14 завітали військові – Павло Володимирович Дубина, старший лейтенант інженерного відділення АС /ВЧ 3395 та Максим Вячеславович Іскра, старший лейтенант НВТК ВЧ А1393.

Гості зустрілися з учнями та вчителями. Старшокласників цікавили особливості контрактної служби, специфіка військових фахів, стан озброєння нашого війська; педагоги розпитували про воєнно-політичну ситуацію в Україні. Офіцери дали корисні поради, мотивували юнаків та дівчат до служби в армії.

З нагоди свята здійснили урочисте підняття прапора, честь зробити це надали воїнам.

Вітаючи гостей із професійним святом, учні та вчителі побажали здоров’я і миру, подарували солодкі гостинчики.

PR-центр УО «Нові лідери»