Шановні учасники освітнього процесу!
Упродовж жовтня в закладі відбувся І етап (шкільної) Всеукраїнської учнівської олімпіади. Дякуємо учасникам за активну роботу та вітаємо переможців по школі.
№ з/п |
Предмет |
Прізвище, ім’я, по батькові учня - переможця І (шкільного етапу) |
Клас навчання |
Місце |
Прізвище, ім’я, по батькові вчителя |
1 |
Англійська мова |
Дубасюк Давид Володимирович |
8-Б |
І |
Корнійчук Оксана Іванівна |
Мельников Максим Олександрович |
8-А |
ІІ |
Єлхова Вікторія Ярославівна |
||
Вальковець Дмитро Михайлович |
8-А |
ІІ |
Єлхова Вікторія Ярославівна |
||
Васерук Валерія Русланівна |
8-А |
ІІІ |
Єлхова Вікторія Ярославівна |
||
Ковальчук Богдан Володимирович |
8-А |
ІІІ |
Єлхова Вікторія Ярославівна |
||
Дронова Анастасія Романівна |
9-А |
І |
Єлхова Вікторія Ярославівна |
||
Сидорук Роман Юрійович |
9-А |
ІІ |
Єлхова Вікторія Ярославівна |
||
Сіліщев Максим Сергійович |
9-А |
ІІІ |
Єлхова Вікторія Ярославівна |
||
Цупрук Мирослав Олександрович |
10 |
І |
Корнійчук Оксана Іванівна |
||
Коробко Олександра Олегівна |
11 |
І |
Сидорчук Любов Георгіївна |
||
Скрипниченко Анастасія Павлівна |
11 |
ІІ |
Сидорчук Любов Георгіївна |
||
Каюда Софія Вікторівна |
11 |
ІІІ |
Сидорчук Любов Георгіївна |
||
2 |
Астрономія |
Коробко Олександра Олегівна |
11 |
І |
Ковалик Ірина Валеріївна |
3 |
Біологія |
Ковальчук Богдан Володимирович |
8-А |
І |
Кирильчук Ольга Олегівна |
Вальковець Дмитро Михайлович |
8-А |
ІІ |
Кирильчук Ольга Олегівна |
||
Бікус Вікторія Вікторівна |
8-А |
ІІІ |
Кирильчук Ольга Олегівна |
||
Скібінська Вікторія Вікторівна |
8-А |
ІІІ |
Кирильчук Ольга Олегівна |
||
Опанасець Єлизавета Юріївна |
9-Б |
І |
Кирильчук Ольга Олегівна |
||
Вижицька Катерина Олександрівна |
10 |
І |
Кирильчук Ольга Олегівна |
||
Скібінський Микола Вікторович |
10 |
ІІ |
Кирильчук Ольга Олегівна |
||
Антосюк Віталій Русланович |
10 |
ІІІ |
Кирильчук Ольга Олегівна |
||
Скрипниченко Анастасія Павлівна |
11 |
І |
Кирильчук Ольга Олегівна |
||
Шклярський Владислав Ярославович |
11 |
ІІ |
Кирильчук Ольга Олегівна |
||
Коробко Олександра Олегівна |
11 |
ІІІ |
Кирильчук Ольга Олегівна |
||
4 |
Географія |
Бікус Вікторія Вікторівна |
8-А |
І |
Мащук Тетяна Василівна |
Скібінська Вікторія Вікторівна |
8-А |
ІІ |
Мащук Тетяна Василівна |
||
Мельников Максим Олександрович |
8-А |
ІІІ |
Мащук Тетяна Василівна |
||
Ковальчук Богдан Володимирович |
8-А |
ІІІ |
Мащук Тетяна Василівна |
||
Седляр Тетяна Віталіївна |
9-А |
І |
Мащук Тетяна Василівна |
||
Дронова Анастасія Романівна |
9-А |
ІІ |
Мащук Тетяна Василівна |
||
Вижицька Катерина Олександрівна |
10 |
І |
Мащук Тетяна Василівна |
||
Шклярський Владислав Ярославович |
11 |
І |
Мащук Тетяна Василівна |
||
5 |
Інформаційні технології |
Скібінська Вікторія Вікторівна |
8-А |
І |
Щербун Микола Анатолійович |
Мельников Максим Олександрович |
8-А |
ІІ |
Щербун Микола Анатолійович |
||
Ярема Максим Сергійович |
8-А |
ІІ |
Щербун Микола Анатолійович |
||
Опанасець Єлизавета Юріївна |
9-Б |
І |
Щербун Микола Анатолійович |
||
Шклярський Владислав Ярославович |
11 |
І |
Щербун Микола Анатолійович |
||
6 |
Історія |
Кішман Ярослав Романович |
8-А |
І |
Кравець Людмила Віталіївна |
Ковальчук Богдан Володимирович |
8-А |
ІІ |
Кравець Людмила Віталіївна |
||
Опанасець Єлизавета Юріївна |
9-Б |
І |
Кравець Людмила Віталіївна |
||
Вижицька Катерина Олександрівна |
10 |
І |
Кравець Людмила Віталіївна |
||
Коробко Олександра Олегівна |
11 |
І |
Кравець Людмила Віталіївна |
||
Каюда Софія Вікторівна |
11 |
ІІ |
Кравець Людмила Віталіївна |
||
7 |
Математика |
Момотюк Вікторія Миколаївна |
6-А |
І |
Ніколайчук Тетяна Анатоліївна |
Рафаловська Вікторія Святославівна |
6-А |
ІІ |
Ніколайчук Тетяна Анатоліївна |
||
Шепелюк Владислава Дмитрівна |
6-А |
ІІ |
Ніколайчук Тетяна Анатоліївна |
||
Алембіта Анастасія Олександрівна |
6-А |
ІІІ |
Ніколайчук Тетяна Анатоліївна |
||
Лескавка Злата Дмитрівна |
6-А |
ІІІ |
Ніколайчук Тетяна Анатоліївна |
||
Малишко Максим Олександрович |
6-А |
ІІІ |
Ніколайчук Тетяна Анатоліївна |
||
Мельников Артем Анатолійович |
6-А |
ІІІ |
Ніколайчук Тетяна Анатоліївна |
||
Цильт Анастасія Володимирівна |
7-А |
І |
Цильт Людмила Михайлівна |
||
Ференчук Ілля |
7-Б |
ІІ |
Ніколайчук Тетяна Анатоліївна, Кириченко Наталія Ярославівна |
||
Лукашик Маргарита Валентинівна |
9-А |
І |
Кириченко Наталія Ярославівна |
||
Цупрук Мирослав Олександрович |
10 |
І |
Кириченко Наталія Ярославівна |
||
8 |
Правознавство |
Опанасець Єлизавета Юріївна |
9 |
І |
Кравець Людмила Віталіївна |
Коробко Олександра Олегівна |
11 |
І |
Кравець Людмила Віталіївна |
||
Каюда Софія Вікторівна |
11 |
І |
Кравець Людмила Віталіївна |
||
9 |
Фізика |
Пашко Віталій Анатолійович |
7-Б |
І |
Сорока Ірина Анатоліївна |
Попова Дарія Максимівна |
7-Б |
ІІ |
Сорока Ірина Анатоліївна |
||
Скібінська Вікторія Вікторівна |
8-А |
І |
Сорока Ірина Анатоліївна |
||
Ярема Максим Сергійович |
8-А |
ІІ |
Сорока Ірина Анатоліївна |
||
Поліщук Юрій Сергійович |
8-Б |
ІІІ |
Ковалик Ірина Валеріївна |
||
Никончук Мирослава Валеріївна |
9-Б |
І |
Ковалик Ірина Валеріївна |
||
Опанасець Єлизавета Юріївна |
9-Б |
ІІ |
Ковалик Ірина Валеріївна |
||
Вижицька Катерина Олександрівна |
10 |
І |
Ковалик Ірина Валеріївна |
||
Антосюк Віталій Русланович |
10 |
ІІ |
Ковалик Ірина Валеріївна |
||
Шклярський Владислав Ярославович |
11 |
І |
Сорока Ірина Анатоліївна |
||
Дифорт Ольга Олександрівна |
11 |
ІІ |
Сорока Ірина Анатоліївна |
||
10 |
Хімія |
Кухарчук Аліна Ігорівна |
7-Б |
І |
Лук’яник Ольга Богданівна |
Попова Дарія Максимівна |
7-Б |
ІІ |
Лук’яник Ольга Богданівна |
||
Ярема Максим Сергійович |
8-А |
І |
Лук’яник Ольга Богданівна |
||
Мельников Максим Олександрович |
8-А |
ІІ |
Лук’яник Ольга Богданівна |
||
Ковальчук Богдан Володимирович |
8-А |
ІІІ |
Лук’яник Ольга Богданівна |
||
Бікус Вікторія Вікторівна |
8-А |
ІІІ |
Лук’яник Ольга Богданівна |
||
Антосюк Віталій Русланович |
10 |
І |
Лук’яник Ольга Богданівна |
||
11 |
Українська мова та література |
Кухарчук Аліна Ігорівна |
7-Б |
І |
Курницька Катерина Ігорівна |
Руднік Олександра Олександрівна |
7-А |
ІІ |
Курницька Катерина Ігорівна |
||
Бікус Вікторія Вікторівна |
8-А |
І |
Попчук Наталія Володимирівна |
||
Мельников Максим Олександрович |
8-А |
ІІ |
Попчук Наталія Володимирівна |
||
Ковальчук Богдан Володимирович |
8-А |
ІІІ |
Попчук Наталія Володимирівна |
||
Опанасець Єлизавета Юріївна |
9-Б |
І |
Кондрашова Світлана Анатоліївна |
||
Вижицька Катерина Олександрівна |
10 |
І |
Кондрашова Світлана Анатоліївна |
||
Скібінський Микола Вікторович |
10 |
ІІ |
Кондрашова Світлана Анатоліївна |
||
Дифорт Ольга Олександрівна |
11 |
І |
Попчук Наталія Володимирівна |
||
Скрипниченко Анастасія Павлівна |
11 |
ІІ |
Попчук Наталія Володимирівна |
||
12 |
Трудове навчання (дівчата) |
Черняк Анастасія |
9-А |
І |
Булавська Надія Володимирівна |
Опанасець Єлизавета Юріївна |
9-Б |
ІІ |
Булавська Надія Володимирівна |
||
Цильт Анастасія Володимирівна |
7-А |
ІІ |
Булавська Надія Володимирівна |
||
Лебідь Енгель |
8-Б |
ІІІ |
Булавська Надія Володимирівна |
||
Попова Дарія |
7-Б |
ІІІ |
Булавська Надія Володимирівна |
||
Каюда Софія Вікторівна |
11 |
І |
Булавська Надія Володимирівна |
||
13 |
Трудове навчання (хлопці) |
Ярема Максим Сергійович |
8-А |
І |
Михалюк Микола Миколайович |
Бабидорич Дмитро |
9-Б |
ІІ |
Михалюк Микола Миколайович |
||
Ференчук Ілля |
7-Б |
ІІІ |
Михалюк Микола Миколайович |
||
Козлюк Дмитро |
7-А |
ІІІ |
Михалюк Микола Миколайович |