Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Підсумки І етапу (шкільної) Всеукраїнської олімпіади

Шановні учасники освітнього процесу!

      Упродовж жовтня в закладі відбувся І етап (шкільної) Всеукраїнської учнівської олімпіади. Дякуємо учасникам за активну роботу та вітаємо переможців по школі.

№ з/п

Предмет

Прізвище, ім’я, по батькові учня - переможця І (шкільного етапу)

Клас навчання

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

1

Англійська мова

Дубасюк Давид Володимирович

8-Б

І

Корнійчук Оксана Іванівна

Мельников Максим Олександрович

8-А

ІІ

Єлхова Вікторія Ярославівна

Вальковець Дмитро Михайлович

8-А

ІІ

Єлхова Вікторія Ярославівна

Васерук Валерія Русланівна

8-А

ІІІ

Єлхова Вікторія Ярославівна

Ковальчук Богдан Володимирович

8-А

ІІІ

Єлхова Вікторія Ярославівна

Дронова Анастасія Романівна

9-А

І

Єлхова Вікторія Ярославівна

Сидорук Роман Юрійович

9-А

ІІ

Єлхова Вікторія Ярославівна

Сіліщев Максим Сергійович

9-А

ІІІ

Єлхова Вікторія Ярославівна

Цупрук Мирослав Олександрович

10

І

Корнійчук Оксана Іванівна

Коробко Олександра Олегівна

11

І

Сидорчук Любов Георгіївна

Скрипниченко Анастасія Павлівна

11

ІІ

Сидорчук Любов Георгіївна

Каюда Софія Вікторівна

11

ІІІ

Сидорчук Любов Георгіївна

2

Астрономія

Коробко Олександра Олегівна

11

І

Ковалик Ірина Валеріївна

3

Біологія

Ковальчук Богдан Володимирович

8-А

І

Кирильчук Ольга Олегівна

Вальковець Дмитро Михайлович

8-А

ІІ

Кирильчук Ольга Олегівна

Бікус Вікторія Вікторівна

8-А

ІІІ

Кирильчук Ольга Олегівна

Скібінська Вікторія Вікторівна

8-А

ІІІ

Кирильчук Ольга Олегівна

Опанасець Єлизавета Юріївна

9-Б

І

Кирильчук Ольга Олегівна

Вижицька Катерина Олександрівна

10

І

Кирильчук Ольга Олегівна

Скібінський Микола Вікторович

10

ІІ

Кирильчук Ольга Олегівна

Антосюк Віталій Русланович

10

ІІІ

Кирильчук Ольга Олегівна

Скрипниченко Анастасія Павлівна

11

І

Кирильчук Ольга Олегівна

Шклярський Владислав Ярославович

11

ІІ

Кирильчук Ольга Олегівна

Коробко Олександра Олегівна

11

ІІІ

Кирильчук Ольга Олегівна

4

Географія

Бікус Вікторія Вікторівна

8-А

І

Мащук Тетяна Василівна

Скібінська Вікторія Вікторівна

8-А

ІІ

Мащук Тетяна Василівна

Мельников Максим Олександрович

8-А

ІІІ

Мащук Тетяна Василівна

Ковальчук Богдан Володимирович

8-А

ІІІ

Мащук Тетяна Василівна

Седляр Тетяна Віталіївна

9-А

І

Мащук Тетяна Василівна

Дронова Анастасія Романівна

9-А

ІІ

Мащук Тетяна Василівна

Вижицька Катерина Олександрівна

10

І

Мащук Тетяна Василівна

Шклярський Владислав Ярославович

11

І

Мащук Тетяна Василівна

5

Інформаційні технології

Скібінська Вікторія Вікторівна

8-А

І

Щербун Микола Анатолійович

Мельников Максим Олександрович

8-А

ІІ

Щербун Микола Анатолійович

Ярема Максим Сергійович

8-А

ІІ

Щербун Микола Анатолійович

Опанасець Єлизавета Юріївна

9-Б

І

Щербун Микола Анатолійович

Шклярський Владислав Ярославович

11

І

Щербун Микола Анатолійович

6

Історія

Кішман Ярослав Романович

8-А

І

Кравець Людмила Віталіївна

Ковальчук Богдан Володимирович

8-А

ІІ

Кравець Людмила Віталіївна

Опанасець Єлизавета Юріївна

9-Б

І

Кравець Людмила Віталіївна

Вижицька Катерина Олександрівна

10

І

Кравець Людмила Віталіївна

Коробко Олександра Олегівна

11

І

Кравець Людмила Віталіївна

Каюда Софія Вікторівна

11

ІІ

Кравець Людмила Віталіївна

7

Математика

Момотюк Вікторія Миколаївна

6-А

І

Ніколайчук Тетяна Анатоліївна

Рафаловська Вікторія Святославівна

6-А

ІІ

Ніколайчук Тетяна Анатоліївна

Шепелюк Владислава Дмитрівна

6-А

ІІ

Ніколайчук Тетяна Анатоліївна

Алембіта Анастасія Олександрівна

6-А

ІІІ

Ніколайчук Тетяна Анатоліївна

Лескавка Злата Дмитрівна

6-А

ІІІ

Ніколайчук Тетяна Анатоліївна

Малишко Максим Олександрович

6-А

ІІІ

Ніколайчук Тетяна Анатоліївна

Мельников Артем Анатолійович

6-А

ІІІ

Ніколайчук Тетяна Анатоліївна

Цильт Анастасія Володимирівна

7-А

І

Цильт Людмила Михайлівна

Ференчук Ілля

7-Б

ІІ

Ніколайчук Тетяна Анатоліївна,                                                 Кириченко Наталія Ярославівна

Лукашик Маргарита Валентинівна

9-А

І

Кириченко Наталія Ярославівна

Цупрук Мирослав Олександрович

10

І

Кириченко Наталія Ярославівна

8

Правознавство

Опанасець Єлизавета Юріївна 

9

І 

Кравець Людмила Віталіївна

Коробко Олександра Олегівна

11

І

Кравець Людмила Віталіївна

   

Каюда Софія Вікторівна

11

І

Кравець Людмила Віталіївна

9

Фізика

Пашко Віталій Анатолійович

7-Б

І

Сорока Ірина Анатоліївна

Попова Дарія Максимівна

7-Б

ІІ

Сорока Ірина Анатоліївна

Скібінська Вікторія Вікторівна

8-А

І

Сорока Ірина Анатоліївна

Ярема Максим Сергійович

8-А

ІІ

Сорока Ірина Анатоліївна

Поліщук Юрій Сергійович

8-Б

ІІІ

Ковалик Ірина Валеріївна

Никончук Мирослава Валеріївна

9-Б

І

Ковалик Ірина Валеріївна

Опанасець Єлизавета Юріївна

9-Б

ІІ

Ковалик Ірина Валеріївна

Вижицька Катерина Олександрівна

10

І

Ковалик Ірина Валеріївна

Антосюк Віталій Русланович

10

ІІ

Ковалик Ірина Валеріївна

Шклярський Владислав Ярославович

11

І

Сорока Ірина Анатоліївна

Дифорт Ольга Олександрівна

11

ІІ

Сорока Ірина Анатоліївна

10

Хімія

Кухарчук Аліна Ігорівна

7-Б

І

Лук’яник Ольга Богданівна

Попова Дарія Максимівна

7-Б

ІІ

Лук’яник Ольга Богданівна

Ярема Максим Сергійович

8-А

І

Лук’яник Ольга Богданівна

Мельников Максим Олександрович

8-А

ІІ

Лук’яник Ольга Богданівна

Ковальчук Богдан Володимирович

8-А

ІІІ

Лук’яник Ольга Богданівна

Бікус Вікторія Вікторівна

8-А

ІІІ

Лук’яник Ольга Богданівна

Антосюк Віталій Русланович

10

І

Лук’яник Ольга Богданівна

11

Українська мова та література

Кухарчук Аліна Ігорівна

7-Б

І

Курницька Катерина Ігорівна

Руднік Олександра Олександрівна

7-А

ІІ

Курницька Катерина Ігорівна

Бікус Вікторія Вікторівна

8-А

І

Попчук Наталія Володимирівна

Мельников Максим Олександрович

8-А

ІІ

Попчук Наталія Володимирівна

Ковальчук Богдан Володимирович

8-А

ІІІ

Попчук Наталія Володимирівна

Опанасець Єлизавета Юріївна

9-Б

І

Кондрашова Світлана Анатоліївна

Вижицька Катерина Олександрівна

10

І

Кондрашова Світлана Анатоліївна

Скібінський Микола Вікторович

10

ІІ

Кондрашова Світлана Анатоліївна

Дифорт Ольга Олександрівна

11

І

Попчук Наталія Володимирівна

Скрипниченко Анастасія Павлівна

11

ІІ

Попчук Наталія Володимирівна

12

Трудове навчання (дівчата)

Черняк Анастасія

9-А

І

Булавська Надія Володимирівна

Опанасець Єлизавета Юріївна

9-Б

ІІ

Булавська Надія Володимирівна

Цильт Анастасія Володимирівна

7-А

ІІ

Булавська Надія Володимирівна

Лебідь Енгель

8-Б

ІІІ

Булавська Надія Володимирівна

Попова Дарія

7-Б

ІІІ

Булавська Надія Володимирівна

Каюда Софія Вікторівна

11

І

Булавська Надія Володимирівна

13

Трудове навчання (хлопці)

Ярема Максим Сергійович

8-А

І

Михалюк Микола Миколайович

Бабидорич Дмитро

9-Б

ІІ

Михалюк Микола Миколайович

Ференчук Ілля

7-Б

ІІІ

Михалюк Микола Миколайович

Козлюк Дмитро

7-А

ІІІ

Михалюк Микола Миколайович

 

 

Розроблено Римар Віктор Олексійович.