Слово до Вчителя!

Учитель - це не професія, учитель - це усе життя, і воно віддане школі і учням. Сьогодні Ваше свято, і ми бажаємо Вам сили й міцного здоров'я. Завдяки Вам злітають в небо літаки, будуються міста, здійснюються відкриття й полегшують життя нові технології. Ви ті, хто терпляче веде за руку і допомагає робити перші кроки до знань. Вітаємо з чудовим святом — Днем працівника освіти! Спасибі Вам за розумне, добре, вічне! Всі квіти світу до Ваших ніг! Щастя, благополуччя, дорогі перші вчителі!

Дорогі наші вчителі!

Вітаємо Вас із Днем працівника освіти! Високо цінуємо щедрість Ваших люблячих сердець, Ваше терпіння і розуміння, відданість справі й любов до нас — своїх учнів! Нехай Ваша нелегка, але така важлива справа цінується, шанується й щедро винагороджується. Нехай крупинки знань, із яких формується повноцінний розумовий багаж, міцно осідають в головах Ваших здібних дітей. Нехай Ваше дозвілля буде не тільки перевіркою зошитів та написанням методик, але й особистим, насиченим життям. Відмінного самопочуття й простого людського щастя! Нехай Вас оточують повага і любов, доброзичливість і милосердя, життєрадісність і наша вдячність!