Перші кроки до уроків

Познайомившись із майбутніми вчителями, вихованці старшої дошкільної групи «Бедрики» з нетерпінням чекали нових зустрічей. Нагода не забарилася. 21 березня продовжили взаємини на занятті з розвитку мовлення і культури мовленнєвого спілкування, яке провела вихователь Голуб Олена Олександрівна. Сама королева Граматика запросила дітей і гостей стати учасниками циркової вистави! Заняття проходило у формі цікавої гри, під час якої діти показали, як вправно вміють визначати звуки (голосні, тверді та м’які приголосні), місце їх знаходження (початок, середина чи кінець слова), читати склади, слова та речення, записувати схеми речень. Вихователь запропонувала майбутнім шкільним наставникам долучитись до заняття-гри і провести з дітьми декілька дидактичних ігор. Не сумував ніхто, а в процесі гри ще й здобули нові знання! Педагоги відзначили старанність та хорошу підготовку дітей.

27 березня усі разом вирушили в подорож до королівства Математики на занятті з логіко-математичного розвитку. Мандрівка була насичена різноманітними завданнями: діти вправно оперували цифрами та математичними знаками (додавали, віднімали, порівнювали). Вихователь Рибачук Оксана Анатоліївна дібрала такі завдання, що діти могли похизуватися вмінням майстерно вправлятися у прямій та зворотній, порядковій та кількісній лічбі, визначати кількісний склад числа, легко орієнтуватися у визначенні геометричних фігур, із азартом складати та розв’язувати задачі. Вчителям на занятті довелося бути одночасно експертами і безпосередніми учасниками.

І діти і дорослі отримали задоволення від знайомства і спільної праці. А для педагогів цінним подарунком став обмін досвідом. Скоріше б розпочався новий навчальний рік!

Сорока І.А., ЗДНВР