Весняне свято у групі "Бедрик"

Весна - як мама: тепла, ніжна, красива. Дошкільнята  з групи "Бедрик" у НВК №14 привітали своїх матусь, бабусь, сестричок з початком весни. Енергійний талановитий музичний керівник Ятчук Тетяна Василівна спланувала свято, на якому діти спробували себе в ролі репортерів, ведучих новин, артистів естради. Присутні зробили висновок, що діти вже готові йти до школи. За ініціативи уважних креативних вихователів Мартиненко Віри Олександрівни, Чайковської Оксани Миколаївни та помічника вихователя Ющук Оксани Василівни малюки підготували незвичайні подарунки для найрідніших своїх жінок. Це були власноруч вирощені букети, які слугували і прикрасою залу. Щирі посмішки, теплі слова, сльози радості стали доказом того, що свято було проведено на високому рівні. Дошкільнята з нетерпінням чекають наступного виходу на сцену.