Лічильник відвідувачів

Попередній тижденьПопередній тиждень1384
За місяцьЗа місяць454930

Новорічна казка для дошкільнят

Коли приходить зима і випадає перший сніг, ми неодмінно починаємо сподіватися на диво, а особливо його чекають діти.

Подарувати свято малятам, зробити їх щасливими можуть по-справжньому талановиті, креативні, артистичні, віддані своїй справі люди.

Традиційно в дошкільному підрозділі НВК були проведені новорічні свята. Усі вихованці з нетерпінням чекали на можливість потрапити у казку, похвалитися своїми талантами та отримати подарунки.

Сподіваємося, що святковий настрій у дітей залишиться надовго! А всім вихователям, музичному керівнику, хореографу, помічникам вихователів величезна подяка за їхню працю, за те, що кожній дитині віддаєте частинку душі.

Наталія Маліновська, ЗДНВР

Миколай завітав у наш дошкільний підрозділ

19 грудня – день Святого Миколая, свято дитинства й щедрості, на яке щорічно чекають усі діти. Разом зі Святим Миколаєм до  малят завітали казкові герої, які принесли з собою цікаві історії, різні конкурси та ігри. Дошкільнята своїми вчинками та щирими серцями перетворили злого Лісовика на доброго. Ангели описали ці події у книзі «Добрих справ» і Миколай віддячив вихованцям солодкими подарунками та ігровими наборами. Позитивна атмосфера, вірші та пісні, радісні посмішки панували в цей день у групах.

Наталія Маліновська, ЗДНВР

Розбудимо весну

Випускний у групі "Бедрики", 2021

Як же швидко лине час...

Непомітно минув травень, а  разом із ним завершилося навчання не тільки в школі, але й в дошкільному підрозділі НВК 14.

28 травня 2021 року вихованці групи "Бедрики" попрощалися зі своїм садочком, своїми вихователями та зробили перший крок у доросле життя.

Усім присутнім на святі діти довели, що можуть сміливо вирушати до першого класу. Вони впевнено виступали перед великою аудиторією, радували  гостей піснями, віршами, запальними й зворушливими танцями. Не обійшлося свято  й без гумору, а ще без настанов від маленьких вихованців групи "Бджілки".

Швидко минули урочистості, а попереду  у випускників та їхніх батьків відповідальний період – ретельна підготовка до школи. Тож успіхів вам, любі наші діточки, а батькам ми бажаємо терпіння, міцних нервів і мудрості!

Маліновська Н.П.

Весняні дива