Випускний у групі "Бедрики", 2021

      Як же швидко лине час... 

    Непомітно минув травень, а  разом із ним завершилося навчання не тільки в школі, але й в дошкільному підрозділі НВК 14. 

     28 травня 2021 року вихованці групи "Бедрики" попрощалися зі своїм садочком, своїми вихователями та зробили перший крок у доросле життя. 

     Усім присутнім на святі діти довели, що можуть сміливо вирушати до першого класу. Вони впевнено виступали перед великою аудиторією, радували  гостей піснями, віршами, запальними й зворушливими танцями. Не обійшлося свято  й без гумору, а ще без настанов від маленьких вихованців групи "Бджілки". 

   Швидко минули урочистості, а попереду  у випускників та їхніх батьків відповідальний період – ретельна підготовка до школи. Тож успіхів вам, любі наші діточки, а батькам ми бажаємо терпіння, міцних нервів і мудрості!

Маліновська Н.П.

Розбудимо весну

Примножуємо різдвяні традиції

Новорічні та Різдвяні свята посідають особливе місце в душі кожного українця. Вступаючи у Новий рік, ми умовно розпочинаємо відлік часу знову, маємо потребу освятитися найкращими почуттями, щиро побажати одне одному щастя та здоровя, миру та злагоди в родині та країні.

Вихованці дошкільного підрозділу НВК №14 з допомогою працівників груп вчилися висловлювати такі побажання. Про найшанованіші свята, традиції українського народу малечі розповідав поважний Різдвяний Дід. У виконанні дітей та дорослих лунали величні колядки та щедрівки, щирі віншування, проводилися веселі зимові ігри та забави…

Коли ми черпаємо з духовних джерел, серце наповнюється теплом та щирістю, тоді скрізь панує лише радість та щастя, яскравіше сяє новорічна ялинка, навкруги відчувається справжнє свято!  

Музичний керівник Кукла Світлана Миколаївна

Весняні дива

    

 

 

Святий Миколай до діток завітав!

Є свято гарне в Україні,

Є свято казки чарівне,

Що Миколай в святій ряднині

Слухняним ласощі несе.

Це свято раз буває в році,

Воно нікого не мине,

Бо Миколай святий із неба

В оселю кожну зазирне.

Отець святий про всіх все знає,

Хоч любить нас, та бачить все.

Він чемних, лагідних вітає

І радість їм за це несе.

Малята груп «Бедрики» та «Бджілки» також із нетерпінням чекали Дня Святого Миколая. Вони вирішили не лягати спати, доки не прийде добрий захисник дітей, і влаштували веселу «Піжамну вечірку». Навіть підступна Лінь, що несподівано підкралася, не здолала нестримне бажання дітей бути веселими, добрими, щирими та працьовитими. Це побачив Святий Миколай, який завітав у гості та пригостив малят гостинцями за усі їхні добрі справи.

Свято завершилося, задоволена дітвора солодко спала у своїх ліжечках, споглядаючи гарні кольорові сни та чекаючи на прихід Святого Миколая у наступному році.

Музичний керівник Кукла Світлана Миколаївна

Розроблено Римар Віктор Олексійович.