Головне меню

Авторизація

Лічильник відвідувачів

СьогодніСьогодні1
ВчораВчора226
За тижденьЗа тиждень1259
Попередній тижденьПопередній тиждень1259
За місяцьЗа місяць319915

Дистанційний Останній дзвінок

Дорога шкільна родино!

    Вітаємо зі святом Останнього дзвоника. Сьогодні вперше ми не можемо разом насолодитися солодким переливом дзвінка і особисто привітати всіх із успішним завершенням навчального року. Незрозумілі, досить різні почуття ми з вами відчуваємо: радість з ноткою суму, гордість за своїх учнів і величезне бажання, щоб увесь цей карантин просто лишився в історії життя і у вересні ми розпочали звичайний ритм роботи школи в новому навчальному році! 

   Випускникам бажаємо успішної реалізації планів та здійснення мрій, щасливої життєвої дороги!

   Щиро зичимо всім нам здоров'я, щастя, гарного літнього відпочинку, лавину позитивних емоцій і неймовірних вражень...  Зі святом!

Крупко Н.М.

Демчук Т.Ф.

Маліновська Н.П.

Горбатовська Л.В.

Алембіта Г.С.

Колобова О.Ю.

 

Рівненський Останній дзвінок 2020

 

 

Увага, конкурс "Кенгуру-2020"

Шановні учні 2 – 11 класів,

Мудрагелики, Хитрунчики і Веселунчики,

а точніше – «Кенгурята»!

Запрошую вас взяти участь в міжнародному етапі математичного конкурсу «Кенгуру – 2020».

   У зв'язку з карантинними обмеженнями в закладах освіти організатори конкурсу пропонують його пройти у форматі on-line Це можна зробити з використанням доступного пристрою (смартфон, планшет, комп'ютер) та приєднанням до мережі Інтернет. 

Початок – 22 травня 2020 року о 09:00.

Завершення – 24 травня 2020 року о 21:00.

Розпочати роботу можна у два етапи:

1. Зайти на сайт конкурсу «Кенгуру» www.kangaroo.com.ua та перейти за посиланням зі сторінки НОВИНИ КОНКУРСУ

2. В командній стрічці набрати назву сайту для on-line проходження конкурсу www.online.kangaroo.com.ua

Нагадую, що для учнів НВК №14 КОД МІСЦЯ ПРОВЕДЕННЯ – 172029.

Бажаю всім успіхів та здоров'я.

Координатор конкурсу в НВК №14 Кириченко Н. Я.

Карантин продовжено

Шановні учасники освітнього процесу!

Повідомляємо про продовження карантину до 22. 05. 2020 року.

Адміністрація

Роз’яснення щодо організованого завершення 2019/2020 навчального року

Роз’яснення щодо організованого завершення

2019/2020 навчального року,

проведення підсумкового оцінювання

в НВК №14 Рівненської міської ради

Шановні учасники освітнього процесу!

         Масове дистанційне навчання в умовах ізоляції стало викликом для усіх: освітян, дітей, батьків. Пишаємося нашими учнями, які в  надзвичайних умовах жорстких карантинних заходів активно займаються самоосвітою. Дякуємо батькам за допомогу у налагодженні та організації дистанційного навчання, за підтримку педагогів у цьому незвичному освітньому процесі. Відзначаємо наполегливість учителів, які у короткі терміни успішно освоїли  невідомі до цього онлайн сервіси для дистанційного навчання.        

Попереду ще місяць дистанційного навчання, а далі – дистанційне завершення 2019-2020 навчального року.

Згідно нормативних документів (лист МОН та лист Управління освіти):

Навчальний рік буде завершено 29 травня.

Учнів 4-х та 9-х класів у 2019-2020 навчальному році звільнено від державної підсумкової атестації (наказ МОН України від 30 березня 2020 року № 463). У відповідних документах про освіту робиться запис «звільнений(а)».

Учні 1-8, 10 класів будуть переведені рішенням педагогічної ради до наступних класів.

Оформлення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти, свідоцтв досягнень, табелів навчальних досягнень учнів має бути завершено не пізніше 15 червня 2020 року.

Учням 1-8, 10 класів, які не планують навчатися в іншому закладі освіти, будуть надіслані копії відповідних документів електронною поштою або в інший спосіб, з подальшим врученням оригіналу документа у вересні 2020-2021 навчального року.

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (СОVID-19) у 2019/2020 навчальному році не будуть проводитися масові заходи із залученням учасників освітнього процесу, у тому числі останній дзвоник та випускні вечори.

Учні 11-их класів складають ДПА у формі ЗНО. Терміни проведення ЗНО-2020 будуть повідомлені після 11 травня.

На 2020-2021 навчальний рік буде передбачено збільшення навчального часу на узагальнення та закріплення навчального матеріалу за попередній рік.

Надаємо роз’яснення щодо проведення річного оцінювання

в 2019-2020 навчальному році:

  1. Річне оцінювання виставляється з урахуванням результатів оцінювання за перший та другий семестри навчального року.
  2. За другий семестр оцінювання має здійснюватись на підставі тематичного оцінювання (враховуються результати оцінювання до 12 березня, а також результати оцінювання дистанційного навчання учнів).
  3. За рішенням педагогічного колективу обов’язкові семестрові контрольні роботи в другому семестрі проводитися не будуть.
  4. Тематичне оцінювання виставляється з урахуванням поточних оцінок та тематичних підсумкових робіт. Якщо з навчального предмета не передбачено тематичних підсумкових робіт, тематична оцінка виставляється за результатами поточного оцінювання.
  5. Поточне оцінювання вчителі можуть здійснювати в усній і письмовій формах, застосовуючи такі його види: тестування, практичні, діагностичні роботи, дослідницькі та творчі проєкти, есе, усні співбесіди та опитування тощо.
  6. Оцінки за ведення зошитів не ставляться.
  7. Учні, які не брали участі в дистанційному навчанні з об'єктивних причин, отримають оцінку за другий семестр на основі навчальних досягнень до 12 березня, а річну - за результатами першого та другого семестрів.
  8. Якщо з предмету не було організовано дистанційне навчання, то оцінка за другий семестр виставляється на основі навчальних досягнень до початку дистанційного навчання.

Школо-родино! Ми разом проходимо непростий, часто стресовий шлях дистанційного навчання та спілкування. Дякуємо за терпіння. Ми знаємо, що нам ще не все вдалося. Більшість із нас залишиться прихильниками очної системи виховання та навчання дітей. У той же час упевнені, що залишаємося партнерами та з нетерпінням очікуємо на повернення наших учнів до «Школи Мрій».

Адміністрація.

Продовження карантину

Шановні учасники освітнього процесу!

Повідомляємо про продовження карантину до 11. 05. 2020 року.

Адміністрація

Розроблено Римар Віктор Олексійович.