Міднародний проєкт «Камера… Дія»: презентуємо фільм!

Дорога шкільна родино, поспішаємо поділитися з Вами радісною новиною: продукт польсько-українського проєкту «Камера…Дія» - готовий!

Нагадаємо, що з 26 вересня по 2 жовтня цього року дев’ятеро учнів 11 класу перебували в Замості з метою спільної роботи з польськими товаришами.

Співпраця полягала в створенні кінофільму, який свідчить про те, що в наших народів багато спільного; сприяє формуванню міжнародної толерантності та порозумінню.

Фінансування взяла на себе Польсько-українська рада обміну молоддю та Міністерство освіти і науки Республіки Польща. Учасники української групи ще раз дякують усім причетним до організованої справи.

Молодим українцям зараз особливо потрібні такі проєкти, бо вони дають підтримку й відчуття упевненості в своєму європейському виборі, вселяють надію, що шляхом діалогу й інтеграції можна вирішити будь-які міжнародні суперечки. Ми, українці, хочемо вірити, що схожим шляхом порозуміння невдовзі вирішиться й конфлікт на сході нашої держави.

Пропонуємо усім переглянути фільм «Барви прикордоння», отримати насолоду і, звичайно ж, усміхнутися від побаченого. А ще Ви можете переглянути відгуки про роботу в польських інформаційних джерелах за посиланням нижче.

   

 

польські інформаційні джерела:

https://radomsko24.pl/barwy-pogranicza-film-nakrecony-przez-uczniow-z-radomska-i-ukrainy-30899

 

https://radomsko.naszemiasto.pl/mlodziez-z-elektryka-i-i-lo-w-radomsku-wziela-udzial-w/ar/c5-8501419

 

https://radomszczanska.pl/artykul/barwy-pogranicza-film/726254.amp

PR-центр УО «Нові лідери»

Міжнародний проєкт «Камера… Дія»: розповідь про роботу

Наша команда 11 класу повернулася з Польщі. Там учні працювали над спільним польсько-українським освітнім проєктом «Камера… Дія».

Робота над проєктом тривала з 26 вересня по 2 жовтня, зустріч дружніх шкіл відбулася у польському місті Замостя.

Молоді люди поділилися, що кожен день був насичений незабутніми враженнями. Щоб забезпечити ефективну співпрацю, познайомити учасників, куратори проєкту організували інтеграційні зняття в ігровій формі: ігри «Портфоліо», «Я, як на тарілочці». Найскладнішим виявилося завдання укласти польсько-український міні-розмовник, працюючи в парах. Щоб забезпечити командний дух, наші одинадцятикласники запропонували усім носити виготовлені ними браслети у кольорах українського та польського кольорів.

З метою набуття необхідних знань, для учнів організували навчання з основ кіносправи, обговорили створені раніше відеоролики кожної команди.

Над проєктом працювали, об’єднавшись у чотири польсько-українські групи. Щодня влаштовувались екскурсії, походи з метою добірки матеріалу. У процесі роботи знайомилися з історичними пам’ятками та культурними цінностями Замостя та Любліна (особливе враження справила екскурсія до концентраційного табору Майданек), удосконалювали навички комунікації на трьох мовах: польській, українській, англійській; досліджували спільне й відмінне в історії та культурі Польщі та України, училися взаємодії та командній роботі.

Оскільки кінцевий результат проєкту – створення відеострічки, – учні відзняли тисячі кілобайтів матеріалу, практикувалися в умінні визначати тему й ідею відео, знаходити правильний ракурс, бачити прекрасне й незвичне, вільно поводитися в кадрі.

Особлива увага приділялася дослідженню діяльності Польсько-українського товариства у Любліні, яка опікується збереженням українських пам’яток за кордоном, сприяє розвитку міжнародної співпраці, зокрема обміну молоддю для навчання.

Наша команда відзначила, що робота над проєктом, спілкування з новими товаришами їх спонукали до самоосвіти, а також сприяли розумінню, що нам є чого навчитися в закордонних колег, але є й самим чим похвалитися. Усі з нетерпінням чекають дня, коли зможуть побачити змонтований фільм і презентувати його в закладі.

Учасники проєкту висловлюють подяку всім причетним до його організації, зокрема Польсько-українській раді обміну молоддю та Міністерству освіти і науки Республіки Польща; особлива подяка куратору проєкту «Камера… Дія» Агнешці Новіцькій за сумлінну працю, креативність, професіоналізм; керівникам груп Анеті Єджейчик та Томеку Войтасіку за обмін досвідом, дружбу, розуміння і гостинність.

Презентацію про спільну роботу над проєктом, яку створили наші польські друзі, можна переглянути за посиланням нижче. Ще вашій увазі пропонується невеличкий відеоспогад, створений командою наших учнів.

PR-центр УО «Нові лідери»

 

 

      Статтю про проєкт у польській  газеті можна переглянути нижче

     Відеоспогад 

 

Слово до Вчителя!

     Учитель - це не професія, учитель - це усе життя, і воно віддане школі і учням. Сьогодні Ваше свято, і ми бажаємо Вам сили й міцного здоров'я. Завдяки Вам злітають в небо літаки, будуються міста, здійснюються відкриття й полегшують життя нові технології. Ви ті, хто терпляче веде за руку і допомагає робити перші кроки до знань. Вітаємо з чудовим святом — Днем працівника освіти! Спасибі Вам за розумне, добре, вічне! Всі квіти світу до Ваших ніг! Щастя, благополуччя, дорогі перші вчителі!

Дорогі наші вчителі!

Вітаємо Вас із Днем працівника освіти! Високо цінуємо щедрість Ваших люблячих сердець, Ваше терпіння і розуміння, відданість справі й любов до нас — своїх учнів! Нехай Ваша нелегка, але така важлива справа цінується, шанується й щедро винагороджується. Нехай крупинки знань, із яких формується повноцінний розумовий багаж, міцно осідають в головах Ваших здібних дітей. Нехай Ваше дозвілля буде не тільки перевіркою зошитів та написанням методик, але й особистим, насиченим життям. Відмінного самопочуття й простого людського щастя! Нехай Вас оточують повага і любов, доброзичливість і милосердя, життєрадісність і наша вдячність!

 

Увага! Перехід на очну форму навчання

Шановні учасники освітнього процесу!

     Повідомляємо, що з 24 вересня відновлюється очна форма навчання. Чекаємо усіх на уроках.

      Дякуємо працівникам закладу за оперативність у вакцинації. Станом на 13:00 вакциновано 80% працівників.

Адміністрація.

 

Увага! Перехід на дистанційне навчання

Шановні учасники освітнього процесу!

     Повідомляємо, згідно з рішенням комісії ТЕБ та НС м. Рівного наш заклад із                 23 вересня переходить на дистанційну форму навчання для учнів 5-11 класів. Дошкільний підрозділ та початкові класи працюють в очному режимі з дотриманням протиепідемічних норм. Заклад повернеться до очного навчання після виконання норми більше 80% вакцинованих працівників. Станом на 22 вересня (17:00) вакциновано 75,7% працівників.

Адміністрація

Розроблено Римар Віктор Олексійович.