Медіаосвітній інструментарій філолога

Матеріали педагогічного тренінгу  "Сучасний урок літератури: пункт призначення - МЕДІАГРАМОТНІСТЬ"

Основи медіаграмотності. (підготувала   Сорока І.А., заступник директора НВК №14)

Мовні маніпулятивні техніки. (підготувала   Дашкель І.Л., заступник директора НВК №14)

Фотоманіпуляція. Кроссенс.(підготувала Попчук Н.В., учитель української мови та літератури НВК №14)

Алгоритм фактчекінгу. (підготувала Кондрашова С.А., учитель української мови та літератури НВК №14)

 Джинса. З ніг на голову. (підготувала Дмітрієва О.В., учитель зарубіжної літератури НВК №14)

 

Міні-семінар Любка Дереша

      27 вересня о 13:30 відбувся міні-семінар Любка Дереша для учнів усіх загальноосвітніх закладів країни, включаючи учнів НВК№14 та для зацікавлених. Спілкувалися на тему: «Ти талант! Настав час дізнатися у чому саме». Від відомого українського письменника старшокласники дізналися, як виявити та розвивати свої таланти. Окрім того, Любко Дереш розповів, як реагувати на критику та похвалу, як подолати страх відрізнятися від інших, як залишатися вірним своїй обдарованості у спілкуванні з батьками, друзями та іншими людьми. Разом зі школярами, викладачами, студентами з усієї країни вихованці НВК№14 задавали питання, на які отримували повноцінні відповіді. 

Грищенко Олександра, учениця 9-го класу.

 

 

Старшокласники запросили в гості до НВК №14 режисера мультфільму "Викрадена принцеса"

16 березня о 14:00 відбулася онлайн-зустріч учнів НВК № 14, які відвідують факультатив «Основи медіаграмотності», з режисером мультфільму «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» Олегом Маламужом та менеджером проектів анімаційної студії Animagrad Марією Клаунінг. Від режисеру мультфільму старшокласники дізналися найцікавіші істоії, які траплялися у процесі його створення. Марія Клаунінг розповіла про всі етапи виробництва анімаційного 3D- фільму, повідомила, скільки людей працювало над ним і пояснила, чому на виробництво одного повнометражного мультфільму витрачається не менше трьох років. Підлітки дізналися, які відомі українські зірки озвучували мультфільм, як вони перевтілювались у своїх героїв та з якими труднощами зіткнулися. Разом із школярами, викладачами, студентами з усієї країни, вихованці НВК № 14   теж задавали питання, на які отримували повноцінні відповіді. А режисер та менеджер навіть передали їм привіт. Старшокласникам дуже сподобалось спілкуватись із авторами мультфільму онлайн, тому вони запросили митців в гості до «Школи мрій».

 

 

 

Презентуємо українське!

       6 вересня о 13:00 пройшла онлайн-конференція з творцями фантастичного фільму "Бобот та Енергія Всесвіту". Зустріч відбувалася в активному, позитивному та сучасному форматі. Учні 6-А класу брали безпосередню участь у спілкуванні, безперервно ставили запитання. Їх захопив сюжет фільму: 12-річний Вадик потрапляє у вир подій, коли на його плечі лягає місія з порятунку світу. Головному герою на допомогу приходить Бобот – трансформаторна будка, носій Енергії Всесвіту. Разом вони намагаються запобігти катастрофі.  Ця стрічка стане випробуванням для усієї VFX індустрії, адже її повністю зробили українські спеціалісти. Слід пишатися тим, що цей фільм – повністю національний продукт!

Актив 6-А класу

 

 

Цікавий педагогічний web-квест

Педагоги НВК№14 підвищили рівень власної медіаграмотності. Детальніше ...

 

Розроблено Римар Віктор Олексійович.