Лічильник відвідувачів

Підсумковий тест 9 клас

Підсумковий тест

Натисни тут

Завдання будуть доступними з 13:00 до 14:00.

Надіюсь на вашу чесність та добропорядність.

Бажаю успіхів.

Ми опрацювали матеріали з фізики за 9 клас. Оцінки за всі прислані вами роботи будуть виставлені в журнал. Щоб повторити вивчений матеріал, отримати додаткову оцінку, проявити творчість пропоную виконати проєкт у вигляді презентації (за бажанням). Коротку інструкцію та орієнтовні теми можна переглянути тут.

Ваші роботи чекаю до 29.05 на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   Обов’язково вказувати прізвище учня.

Підготувала вчитель фізики Ірина Сорока.

Урок 7 фізика для 9 класу

Опрацювати теорію з теми «Застосування законів збереження енергії та імпульсу. Фундаментальні взаємодії в природі.» можна в підручнику (Фізика 9 клас за редакцією В.Г. Бар’яхтара, С. О. Довгого) параграфи 38, 39 с. 235-248.

Корисні відеоматеріали:

Повчимося розв’язувати задачі

також

Натисніть тут

Щоб перевірити свої знання після опрацювання матеріалу, пройдіть тест (будьте уважні можна пройти тільки 1 раз):

Натисни тут

Завдання для самостійного виконання:

1) Кулька масою 200г вільно падає з висоти 100м. Визначте її кінетичну та потенціальну енергії на висоті 40 м.

Чекаю фото розв’язків  на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  Обовязково вказувати прізвище учня.

Готуємося до тематичного тесту, який буде проведено 22.05 з 13:00 до 14:00.

Правильні відповіді

Правильні відповіді можна переглянути тут

Дякую усім за роботу.

Пропозиції,  запитання, побажання  тощо прошу надсилати на електронну адресу

Урок 6 фізика для 9 класу

Опрацювати теорію з теми «Імпульс. Закон збереження імпульсу. Реактивний рух» можна в підручнику (Фізика 9 клас за редакцією В.Г. Бар’яхтара, С. О. Довгого) параграфи 3637 с. 226-233.

Корисні відеоматеріали:

Повчимося розв’язувати задачі

Натисни тут

Завдання для самостійного виконання:

1) Автобус, маса якого дорівнює 15 тон, рухається з швидкістю 54км/год. Обчисліть імпульс автобуса.

2) Платформа масою 80 кг рухається з певною швидкістю. Спортсмен масою 50 кг наздоганяє платформу та стрибає на неї, унаслідок чого швидкість руху платформи досягає 3 м/с. Визначте початкову швидкість руху платформи, якщо швидкість спортсмена в момент стрибка становила 6 м/с.

Чекаю фото розв’язків  на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  Обовязково вказувати прізвище учня.

Перевірка знань

Запрошую вас перевірити свої знання з фізики з теми "Рух та взаємодія"

Самостійну роботу можна пройти з 13:00 до 14:00 і тільки один раз.

Правильні відповіді буде розміщено о 14:30