Гумористичний концерт

бо сміятись полюбляють.

маєш добрий слух і зір,

та нікому ти не вір.

Творчий колектив НВК №14 у складі вихователів, помічників вихователів, музичного керівника та вихованців дошкільних груп підготували святковий гумористичний концерт з конкурсною програмою до Дня сміху.Цей захід виправдав свою назву, адже ніхто незалишивсяу поганому настрої. На свято завітали веселі клоуни – Бім та Бом, які розважали дітей та гостей.

Дошкільнятка мали можливість брати участь у конкурсах, іграх, танцювали та співали пісень, розповідали смішинки. Діти були  активними, показали вміння гратися в команді, а також свої творчі здібності. На завершення за активну участь вони отримали подарунки – повітряні кульки.  Всі присутні багато і щиро сміялися, а усім відомо, що сміх подовжує життя.