Головне меню

Авторизація

Лічильник відвідувачів

СьогодніСьогодні6
ВчораВчора226
За тижденьЗа тиждень1264
Попередній тижденьПопередній тиждень1264
За місяцьЗа місяць319920

Оголошення про прийом заяв до першого класу

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Повідомляємо, що з 03.06 розпочинаємо прийом заяв до першого класу. Просимо дотримуватися санітарно епідеміологічних норм та правил. Нагадуємо, що в закладі планується відкриття двох класів: клас, який працюватиме за науково-педагогічним проєктом «Інтелект України» та клас Нової української школи.

Документи реєструватимуться лише за наявності:

1)    заяви одного з батьків дитини ( із пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника );

2)    копії свідоцтва про народження дитини ( під час подання копії пред’являється оригінал );

3)    копії документу, що підтверджує місце проживання дитини або одного з її батьків (під час подання копії пред’являється оригінал ).

4)    медичну довідку за формою первинної облікової документації №086-1/0 принести до 1 вересня.

Розяснення про документи, необхідні для зарахування дитини до закладу освіти Переглянути...

Територія обслуговування НВК №14 - Переглянути...

Зразок заяви - Переглянути...

 

Роз’яснення батькам

Роз’яснення щодо організованого завершення

2019/2020 навчального року,

проведення підсумкового оцінювання

в НВК №14 Рівненської міської ради

Шановні учасники освітнього процесу!

         Масове дистанційне навчання в умовах ізоляції стало викликом для усіх: освітян, дітей, батьків. Пишаємося нашими учнями, які в  надзвичайних умовах жорстких карантинних заходів активно займаються самоосвітою. Дякуємо батькам за допомогу у налагодженні та організації дистанційного навчання, за підтримку педагогів у цьому незвичному освітньому процесі. Відзначаємо наполегливість учителів, які у короткі терміни успішно освоїли  невідомі до цього онлайн сервіси для дистанційного навчання.        

Попереду ще місяць дистанційного навчання, а далі – дистанційне завершення 2019-2020 навчального року.

Згідно нормативних документів (лист МОН та лист Управління освіти):

Навчальний рік буде завершено 29 травня.

Учнів 4-х та 9-х класів у 2019-2020 навчальному році звільнено від державної підсумкової атестації (наказ МОН України від 30 березня 2020 року № 463). У відповідних документах про освіту робиться запис «звільнений(а)».

Учні 1-8, 10 класів будуть переведені рішенням педагогічної ради до наступних класів.

Оформлення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти, свідоцтв досягнень, табелів навчальних досягнень учнів має бути завершено не пізніше 15 червня 2020 року.

Учням 1-8, 10 класів, які не планують навчатися в іншому закладі освіти, будуть надіслані копії відповідних документів електронною поштою або в інший спосіб, з подальшим врученням оригіналу документа у вересні 2020-2021 навчального року.

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (СОVID-19) у 2019/2020 навчальному році не будуть проводитися масові заходи із залученням учасників освітнього процесу, у тому числі останній дзвоник та випускні вечори.

Учні 11-их класів складають ДПА у формі ЗНО. Терміни проведення ЗНО-2020 будуть повідомлені після 11 травня.

На 2020-2021 навчальний рік буде передбачено збільшення навчального часу на узагальнення та закріплення навчального матеріалу за попередній рік.

Надаємо роз’яснення щодо проведення річного оцінювання

в 2019-2020 навчальному році:

  1. Річне оцінювання виставляється з урахуванням результатів оцінювання за перший та другий семестри навчального року.
  2. За другий семестр оцінювання має здійснюватись на підставі тематичного оцінювання (враховуються результати оцінювання до 12 березня, а також результати оцінювання дистанційного навчання учнів).
  3. За рішенням педагогічного колективу обов’язкові семестрові контрольні роботи в другому семестрі проводитися не будуть.
  4. Тематичне оцінювання виставляється з урахуванням поточних оцінок та тематичних підсумкових робіт. Якщо з навчального предмета не передбачено тематичних підсумкових робіт, тематична оцінка виставляється за результатами поточного оцінювання.
  5. Поточне оцінювання вчителі можуть здійснювати в усній і письмовій формах, застосовуючи такі його види: тестування, практичні, діагностичні роботи, дослідницькі та творчі проєкти, есе, усні співбесіди та опитування тощо.
  6. Оцінки за ведення зошитів не ставляться.
  7. Учні, які не брали участі в дистанційному навчанні з об'єктивних причин, отримають оцінку за другий семестр на основі навчальних досягнень до 12 березня, а річну - за результатами першого та другого семестрів.
  8. Якщо з предмету не було організовано дистанційне навчання, то оцінка за другий семестр виставляється на основі навчальних досягнень до початку дистанційного навчання.

Школо-родино! Ми разом проходимо непростий, часто стресовий шлях дистанційного навчання та спілкування. Дякуємо за терпіння. Ми знаємо, що нам ще не все вдалося. Більшість із нас залишиться прихильниками очної системи виховання та навчання дітей. У той же час упевнені, що залишаємося партнерами та з нетерпінням очікуємо на повернення наших учнів до «Школи Мрій».

Адміністрація.

Оголошення про відтермінування прийому заяв до першого класу

 Повідомляємо, що прийом заяв та документів для зарахування дітей до 1 класу відтерміновується до завершення карантинних заходів. 

Дякуємо за розуміння.

Адміністрація

Роз’яснення для батьків майбутніх першокласників

Шановні батьки майбутніх першокласників!

     Додатково повідомляємо, що насайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» Ви маєте можливість подати заяву на вступ дитини до школи. Для цього необхідно зареєструватись на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та підтвердити її документами у закладі після завершення карантинних заходів. 

 

Натисніть тут

 

Ще раз нагадуємо, що прийом заяв та документів для зарахування дітей до 1 класу відтерміновується до завершення карантинних заходів. 

 

Дякуємо за розуміння.

 

Адміністрація

 

Запрошуємо в перший клас до НВК №14 у 2020-2021 н. р.

ДО УВАГИ

батьків майбутніх першокласників!!!

Адміністрація НВК №14 ознайомлює з порядком прийому заяв та документів про зарахування дітей до першого класу відповідно до статті 13 Закону України «Про освіту» та Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України №367 від 16.04.2018 року та листа-роз’яснення №1/9-292 від 08.05.2018 р.

Документи на зарахування дитини до освітнього закладу будуть прийматися

з 01.04.2020 року по 30.05.2020 року.

Дні прийому : понеділок – п’ятниця з 9:00 до 16:00

обід – з 13:00 до 14:00.

Документи реєструватимуться лише за наявності:

1)    заяви одного з батьків дитини ( із пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника );

2)    копії свідоцтва про народження дитини ( під час подання копії пред’являється оригінал );

3)    оригіналу або копії медичної довідки за формою первинної облікової документації №086-1/0 « Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом МОЗ України від 16.08.2010 року №682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10.09.2010 за № 794/18089;

4)    копії документу, що підтверджує місце проживання дитини або одного з її батьків (під час подання копії пред’являється оригінал ).

На першочергове зарахування мають право:

1) діти, які проживають на території обслуговування закладу (рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради від 10.12.2019р. №123 «Про організацію ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів у місті Рівному»);

2) діти, які є рідними братами або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі;

3) діти працівників закладу освіти.

Інформація про зарахування дитини буде висвітлена на сайті школи 01 червня 2020 року (упродовж дня).

Повідомляємо, що у 2020-2021н.р. планується відкриття двох класів: клас, який працюватиме за науково-педагогічним проєктом «Інтелект України» етальну інформацію можна отримати на сайті www.intellect-ukraine.org) та клас Нової української школи

Розяснення про документи, необхідні для зарахування дитини до закладу освіти - Переглянути...

Розроблено Римар Віктор Олексійович.